terug naar overzicht
za 25.01.2014

CHANTAL ACDA & BAND (NL/BE) / LEONORE (BE)

Bezig bijtje, die Chantal Acda. De Nederlandse, die al jaren in Antwerpen vertoeft, maakte onder de naam Sleepingdog drie albums en tourde met Low in de Benelux en de UK. Ze is, na het vertrek van Naima Joris die momenteel het mooie weer maakt bij The Happy, de vrouwelijke stem van Isbells. Daarnaast is ze actief in True Bypass, de band van Craig Ward (ex-dEUS). En dan heeft ze nog het poëzieproject Nu Nog Even Niet en maakt ze kindertheater.
Verwonderlijk dus dat ze nog tijd vond om een soloplaat te maken. Tijdens haar vele muzikale omzwervingen kwam ze in contact met heel wat interessante muzikanten. Ze verzamelde een mooi team rondom zich om te werken aan die eerste plaat. De Duitse pianist en componist Nils Frahm speelt niet alleen piano op de nummers, maar producete ze ook. Verder spelen de Amerikaan Peter Broderick, ooit nog aan de slag bij Efterklang, en de Ijslandse celliste Gyda Valtysdottir van Múm, die al live aan de zijde van Acda stond bij concerten van Sleepingdog, nog mee. Toevallig was ook de Pakistaanse multi-instrumentalist Shahzad Ismaily in de buurt tijdens de opnames. Shazwie? Hij tourde ooit met Tom Waits en Lou Reed. Samen maakten ze een erg intimistische cd met negen broze liedjes, waarop Acda’s breekbare, donzige stem centraal staat.
Om de nummers van "Let your hands be my guide" live te vertalen staat er heel wat mooi volk op het podium. Onder andere Gaëtan Vandewoude van Isbells en Alan Gevaert van dEUS zullen van de partij zijn.

Voorprogramma Leonore brengt breekbare, melancholische songs die zonder twijfel emoties losmaken.

SHORTCUT Bezige bij Chantal Acda maakte een soloplaat en brengt leden van Isbells en dEUS mee om die live te vertalen. Voor fans van Duyster. 


zittend concert

RSVP op Facebook

RESERVERING & TICKETVERKOOP 

Economy Pass 7 euro
voorverkoop 10 euro
kassa 13 euro
jongeren altijd -3 euro
KomUit pas vvk: 2 euro
KomUit pas kassa: 2,6 euro

- Tickets zijn aan voorverkoopprijs te koop aan de ingang of bar tijdens activiteiten, in N9 villa en N9 fabriek. Voor N9 villa komt dit neer op de concertavonden, N9 fabriek is geopend tijdens cursusavonden (op woensdag-, donderdag- en vrijdagavond, behalve tijdens schoolvakanties) van 19 tot 22.30 uur.VVK-tickets zijn ook beschikbaar bij platenwinkel Vynilla, St. Kwintensberg 38, 9000 Gent (open van 11 tot 18 uur, gesloten op zondag). Jongeren die tickets kopen bij N9 of Vynilla kunnen hun jongerenkorting (3 euro) terugkrijgen aan de avondkassa van het evenement op vertoon van een geldige jongerenkaart, zie onder.

- N9 heeft ook een online voorverkoopservice via n9.be. U betaalt 2 euro administratiekosten per ticket, en na betaling kunt u uw ticket uitprinten thuis, waarna het wordt ingescand aan de kassa. Jongeren die online tickets kopen kunnen hun jongerenkorting (3 euro) terugkrijgen aan de avondkassa van het evenement op vertoon van een geldige jongerenkaart, zie onder.

- Reserveringen kunnen tenslotte ook telefonisch op 09 377 93 94 of via info@n9.be, maar geven geen recht op voorverkoopprijs. U rekent af aan de kassa en betaalt de kassaprijs. De deuren openen steeds 1 uur voor aanvang van de activiteit. Telefonische reserveringen worden aangehouden tot 15 minuten voor aanvang. Indien dan niet opgehaald kunnen de kaarten worden doorverkocht. Jongeren die tickets reserveren kunnen hun jongerenkorting (3 euro op kassaprijs) terugkrijgen aan de avondkassa van het evenement op vertoon van een geldige jongerenkaart, zie onder.

Jongerenkorting: jongeren krijgen vanaf 1 januari 2013 op vertoon van hun scholieren-, studenten- of CJP-kaart op elke ticketprijs (voorverkoop, kassaprijs) 3 euro korting*. Deze korting wordt steeds verrekend aan de avondkassa van het evenement, op vertoon van een geldige jongerenkaart. Breng dus steeds uw kaart, die recht geeft op korting, mee naar optredens! Een CJP kaart kan aangevraagd worden via www.cjp.be. Meerdere kaarten niet cumuleerbaar.

Economy Pass: Voor amper 35 euro krijgt u met een Economy Pass toegang tot vijf concerten naar keuze in N9 villa. Er is ook een Economy Pass van 70 euro waarmee u toegang krijgt tot tien concerten naar keuze. U betaalt dus amper 7 euro per concert. De Pass is het hele jaar geldig, staat op naam en mag niet doorgegeven worden. Interesse? Mail naar info@n9.be of bel 09 377 93 94.

Prijs: 10

PROGRAMMA